Elegancki wystrój wnętrz

Urządzając salon, warto mieć na uwadze reprezentacyjno-wypoczynkowy charakter takiego pomieszczenia. Wykonywane przez KODO Kozłowski & Domiński kominki stylowe to, poza pełnioną funkcją dekoracyjną czy grzewczą, element budowania nastroju wnętrza. Posiadamy w asortymencie pełen katalog reprezentowanej przez nas firmy CHESNEY'S, brytyjskiego lidera w dziedzinie wzornictwa klasycznych, eleganckich kominków oraz akcesoriów kominkowych.

Ekskluzywne kominki CHESNEY'S idealnie pasują do wnętrz w stylu kolonialnym lub rustykalnym, nieobcy im jest także nienaganny klasycyzm. Firma KODO Kozłowski & Domiński zapewnia nowoczesne rozwiązania, które sprawiają, że wyjęte żywcem z klimatu architektury minionych stuleci, ręcznie wykute kominki stylowe, tak chętnie wybierane przez usatysfakcjonowanych klientów, są jednocześnie funkcjonalne i komfortowe w konserwacji.

Kominki stylowe - przegląd oferty

Minimalistycznie prezentujące się kominki, takie jak model The Murano z kolekcji CHESNEY'S Contemporary, będą doskonałą ozdobą zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych salonów.

Prostota formy architektonicznej znakomicie współgra właściwie z każdym rodzajem aranżacji. Ekskluzywne kominki stylowe oferowane są wraz z szeroką paletą akcesoriów takich jak ruszty, paleniska i inne. KODO, we współpracy z CHESNEY'S, korzystając z bogatego dorobku brytyjskich projektantów, dzięki udostępnianemu asortymentowi rozwiązań, zapewni Państwu twórczą radość komponowania. Kolejny nasz atut to fachowe porady doświadczonych architektów wnętrz z bezbłędnym wyczuciem stylu.

Odrębną gałąź oferty stanowią filigranowe kominki kozy. Opalane drewnem lub gazem kominki stylowe z kolekcji The Stove dostępne są w rozmaitych paletach kolorów, można wśród nich spotkać kominki w czerni, a także w klasycznych jasnych barwach. Propozycja The Stove to swoista odpowiedź na dzisiejsze wyzwania wiążące się z warunkami lokalowymi - pozwala rozniecić płomienne ciepło domowego ogniska w salonowych wnętrzach o naprawdę niewielkich gabarytach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kominków z kolekcji CHESNEY'S The Stove.

Klasycystyczne wiktoriańskie piękno to domena kolekcji kominków stylowych CHESNEY'S The Victorian.


Królewski majestat marmurowych kominków takich jak The Landbroke czy The Holland z tejże kolekcji przywodzi na myśl połowę XIX stulecia, choć niektóre projekty pozwalają przenieść się nam w czasie o kilkadziesiąt lat później. Bogactwo ręcznie rzeźbionych dziewiętnastowiecznych detali architektonicznych jest propozycją opracowaną z myślą o wymagających miłośnikach wnętrz w wysublimowanym stylu kolonialnym.

KODO Kozłowski&Domiński, będąc wyłącznym przedstawicielem CHESNEY'S na Polskę, jest w stanie zaoferować Państwu wyjątkowo atrakcyjne warunki cenowe oraz preferencyjne koszty transportu stylowych kominków z Wielkiej Brytanii, jak też współpracę z lokalnymi, profesjonalnymi monterami kominków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowego wachlarza naszych usług.

KODO Kozłowski & Domiński
ul. Malborska 41 | 03-286 Warszawa | tel. 604 25 12 12 | kodo-warszawa@wp.pl
ul. Grunwaldzka 490 | 80-309 Gdańsk | tel. 600 334 464
Kopiowanie materiałów zabronione. 2015 © ekskuzywneKOMINKI.pl