środa, 08 październik 2014 00:00
Dostawy & Najczęściej Zadawane Pytania
Czy kominki Chesney's są wykonywane z naturalnych materiałów?
Wszystkie nasze kominki są ręcznie rzeźbione z prawdziwego marmuru lub prawdziwego wapienia. Nie używamy żadnego rodzaju sztucznych materiałów imitujących kamień.
Jaki jest czas realizacji zamówienia?
Chesney's stara się stale przechowywać wszystkie rodzaje kominków, jednak wiele rzeczy jak ruszty, paleniska, czy inne akcesoria kominkowe są wykonywane na zamówienie. Uwzględniajac czas ich wykonania oraz czas na przeprowadzenie rygorystycznych kontroli jakości wszystkich produktów, dostawa może być zrealizowana średnio w przeciągu 2-4 tygodni.
Czy jest opłata za transport kominka do Polski?
Opłata za transport kominka z Anglii do Polski wynosi ok. Ł250 + VAT. Podana opłata obejmuje transport jednego zestawu kominka do domu na wskazany przez klienta adres np. do Warszawy lub okolic. Opłata może się zwiększyć lub zmniejszyć w przypadku dostawy w bardziej lub mniej odległe miejsce w kraju.
Czy jest udzielana gwarancja na produkty?
Tak. Kominki i wszystkie inne produkty firmy Chesney's posiadają gwarancję na uszkodzenia powstałe w transporcie do czasu rozładunku. Odbiorca - klient przy dostawie potwierdza otrzymanie pełnowartościowego towaru własnoręcznym podpisem na dokumencie dostawy. Gwarancja nie obejmuje jednak zmian związanych z kolorem, odcieniem, żyłkami oraz przeżyleniami, które występują normalnie w każdym wapieniu lub marmurze.
Kto instaluje kominek?
Nasza firma współpracuje z firmą monterską, która może zamontować Państwu kominek na terenie całego kraju lub za granicą. Jeżeli z jakiś powodów, nie chcą Państwo korzystać z polecanych przez naszą firmę specjalistów, przekażemy wszelkie informacje techniczne i porady osobom, które będą instalować kominek.
Gdzie można obejżeć kominki Chesney's?
Kominki Chesney's można obejżeć w jedynym w Polsce salonie firmowym, który znajduje się w C.H. DOMOTEKA w Warszawie, otwartym od pn.-so. w godz. 11.00-20.00 i w niedzielę w godz. 11.00-19.00. Dokładne dane adresowe dostępne w zakładce kontakt.
Jakie są warunki zapłaty za kominek?
Do realizacji zamówienia kominka wymagana jest zaliczka w wysokosci 50% wartosci tegoż zamówienia. Kwota ta musi być przeliczona wg kursu sprzedaży funta brytyjskiego podawanego przez Bank PKO SA w dniu złożenia zamówienia przez kupujacego i przekazana przelewem na podane konto sprzedającego. Pozostała kwota musi być przekazana na konto sprzedającego na kilka dni przed dostawą do kupującego, o czym sprzedawca kupującego poinformuje. Wynika to z tego, że zamówione towary jadą bezpośrednio z Anglii do miejsca wskazanego przez kupującego.


 
środa, 08 październik 2014 00:00
Materiały Używane
Kamienie - Limestone, Bathstone, Bianco Avorio, Bianco Avorio z antyczna patyna, Classico, Etruscan Gold, Etruscan Gold z dłutowanym wykończeniem, Nero Avorio
Marmury - Bruxelles Noir, Carrara, Carrara Gioia, Gialo Treviso, Nero Bilbao, St Augustine, Statuary, Tiger Skin


Stones
Bathstone
Angielski wapień pochodzacy z kopalni w Hartham Park, niedaleko miasta Bath w Angli, bardzo dobry do profilowania oraz rzezbienia. Dostępny w blokach sredniej wielkosci.
Bianco Avorio
Włoski wapień pochodzacy z kopalni w Vincenza, bardzo dobry do profilowania oraz rzezbienia. dostepny w blokach sredniej lub duzej wielkosci.
Bianco Avorio z Antyczna Patyna
Włoski wapień pochodzacy z kopalni w Vincenza, bardzo dobry do profilowania oraz rzezbienia. dostepny w blokach o sredniej lub duzej wielkosci.
Classico
Turecki wapień pochodzacy z gór Limyra, bardzo dobry do profilowania oraz rzezbienia. dostepny w blokach dużej wielkosci.
Etruscan Gold
Rodzaj kamienia koralowego, bardzo dobry do wyprofilowania oraz "rough carving", dostepny w blokach o sredniej lub dużej wielkosci.
Etruscan Gold z Dłutowanym Wykończeniem
Rodzaj kamienia koralowego , bardzo dobry do wyprofilowania oraz "rough carving", dostepny w blokach o sredniej lub dużej wielkosci.
Nero Avorio
Ciemnoszary wapień, bardzo dobry do wyprofilowania oraz rzezbienia. Dostepny w blokach o dużej wielkosci.


Marbles
Bruxelles Noir
Przeważnie czarny marmur, idealny do rzezbienia oraz profilowania. Dostepny w blokach o sredniej wielkosci.
Carrara
Włoski marmur pochodzacy z gór Carrara, bardzo dobry do rzezbienia oraz wyprofilowania. Dostępny w blokach o dużej wielkosci.
Carrara Gioia
Włoski marmur pochodzacy z gór Carrara, bardzo dobry do rzezbienia oraz wyprofilowania. Dostepny w blokach o dużej wielkosci.
Gialo Treviso
Żółty marmur, bardzo dobry do rzezbienia oraz wyprofilowania. Dostepny w blokach o dużej wielkosci.
Nero Bilbao
Przeważnie czarny marmur z białymi żyłkami, idealny do profilowania. Dostępny w blokach o sredniej i dużej wielkosci.
St Augustine
Ciemnobrazowy marmur, bardzo dobry do rzezbienia oraz profilowania. Dostepny w dużych blokach.
Statuary
Jasnokremowy posagowy/rzezbiarski marmur, bardzo dobry do ręcznego rzezbienia oraz profilowania. Dostępny w dużych blokach.
Tiger Skin
Czerwono-brazowy marmur, bardzo dobry do profilowania oraz rzezbienia. Maksymalna długosć bloku to 1400mm (55"/47").
KODO Kozłowski & Domiński
ul. Malborska 41 | 03-286 Warszawa | tel. 604 25 12 12 | kodo-warszawa@wp.pl
ul. Grunwaldzka 490 | 80-309 Gdańsk | tel. 600 334 464
Kopiowanie materiałów zabronione. 2015 © ekskuzywneKOMINKI.pl